معرفی

گروه فروردین واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری مدرس، به عنوان رهبر نوآوری در صنعت بازیابی، بازیافت و بی خطر سازی پسماند های ویژه (صنعتی) و جزء ویژه می باشد، که راه حلهایی برای مدیریت پسماند های الکتریکی و الکترونیکی از جمله لامپ های حاوی جیوه، باتری، و کلیه پسماندهای الکترونیک را براساس تکنیک ها و روش های با فن آوری بالا (High Tech) فراهم می کند.
محصولات، خدمات و منابع ما همه در جهت کمک به شما در انتخاب بهترین راه حل برای بازیافت پسماند های الکترونیک می باشد. ما با ارائه اطلاعات به روز در مدیریت پسماند و بازیافت و قوانین مربوط به مشتریان در جهت آگاهی مشتریان گام بر می داریم.
گروه فروردین بر پایه تجارب کاربردی و پژوهشهای علمی در یک دهه اخیر فعالیت خود را به صورت تخصصی دنبال می نماید. این گروه از ابتدا تا کنون به انجام خدمات گسترده در زمینه مدیریت پسماند های صنعتی و ویژه پرداخته است.
بر پایه این تجارب در صنعت، ما مفتخریم تا با طراحی و ساخت محصولات نوآورانه مهندسی محیط زیست به مشتریانمان در جهت ارائه خدمات نقشی مؤثر را ایفا نماییم.
در این سال ها گروه فروردین محصولات متنوعی طراحی و روانه بازار کرده است. دانش فنی، تجارب بین المللی، رویکرد های حل مساله علمی و پذیرش مسولیت های اجتماعی و محیط زیستی و محوریت قرار دادن ایمنی در امکان سنجی، طراحی و تولید محصولات نوآورانه از اصول بنیادین پیدایش گروه فروردین می باشد.
این محصولات شامل دستگاه امحا لامپ های فلورسنت و کم مصرف، مخازن جمع آوری لامپ های کم مصرف و فلورسنت، مخازن جمع آوری باتری می باشد.
پس از آن و به واسطه ورود ما به عرصه امحا لامپ های فلورسنت و کم مصرف، شاهد نیاز به تجهیزات بسته بندی آسان و ایمن جهت جمع آوری و حمل و نقل بودیم که در ادامه برنامه های توسعه طراحی و ساخته شد.

گروه فروردین

گروه فروردین در راستای ماموریت خود در حفاظت از محیط زیست، اقدام به تولید و ساخت انواع دستگاه ها و تجهیزات تخصصی در حوزه محیط زیست نموده و با توجه به رعایت قوانین و الزامات موجود در ایران و دیگر کشورهای دنیا نسبت به مدیریت پسماندهای صنعتی حاوی جیوه اقدام لازم را عملی نموده است؛ این گروه مسئولیت مدیریت پسماندهای مشتریان خود را در چارچوب خدمات تخصصی خود به عهده می گیرد.

به عنوان یک واحد فناور ارائه دهنده مستقل خدمات، گروه فروردین یک راه حل جامع و سازنده برای تولید گنندگان، واردکنندگان و استفاده کنندگان مشمول قانون مدیریت پسماند، آیین نامه اجرایی مدیریت پسماند و ضوابط و روش های مدیریت اجرایی پسماندهای برقی و الکترونیکی ارائه می دهد.

این واحد قادر است تا تعهدات مدیریت پسماند واحد های صنعتی را بر اساس ماده 7 قانون مدیریت پسماند بر عهده بگیرد.

توانمندی های ما:

امحا باتری 40
امحا لامپ های کم مصرف 100
ساخت تجهیزات بازیافت پسماند الکترونیک 100
پسماند های صنعتی و ویژه 93